PureSelf Aromatherapy

Síla esenciálních olejů pro krásu a harmonii
vašeho života

Sdílení, budování, hledání s pomocí přírodního zázraku ve formě esenciálních olejů pro naši rodinu i okolí.
To nejlepší z přírody po kapkách
Esenciální olej je vysoce koncentrovaná esence rostliny, dar Země, který do našeho domova přináší sílu čisté přírody. Získává se z květů, listů, kůry, plodů i kořenů a zajišťuje přirozenou ochranu.
Esenciální oleje mají pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu, podporují soulad našeho životního stylu s přírodou, a to v domácnosti i na zahradě.
Aromaterapie využívá esenciální oleje po staletí. Při vdechování molekul vůně, při absorbování pokožkou nebo i při vnitřním použití se zvyšuje obranyschopnost našeho organismu.
Využívejte léčivé síly přírody pro vaší rodinu
Touha po zlepšení kvality života nás i našich blízkých je základní motivací pro hledání produktů vycházejících z darů přírody. Prevence, posílení, podpora a zpětná vazba, to jsou principy naší "olejové komunity". Možnosti sdílení, vzdělávání, osobního růstu i budování nové kariéry jsou příležitosti, které nabízíme.
3 přístupy
Řešte akutní potřebu
Máte konkrétní potřebu vy, někdo z vaší rodiny nebo blízkého okolí? Hledáte přírodní pomoc? Stačí nás kontaktovat, poradíme, doporučíme, zajistíme …
Pečujte o sebe a své blízké
Hledáte dlouhodobé řešení pro sebe, svou rodinu a blízké? Zajímají vás přírodní alternativy, jak se starat o harmonii těla, mysli i duše? Spojte se s námi, předáme naši sdílenou praxi.
Sdílejte své zkušenosti
Nový přístup ke svému vlastnímu životu nás motivuje sdílet naše zkušenosti. Máte kolem sebe ještě někoho, kdo také hledá nový směr? Naučíme vás sdílet a rozvíjet samých sebe a inspirovat své okolí.
Máte zájem o založení vlastního účtu?
Vlastní registrace vám umožňuje nákup za velkoobchodní ceny a další skvělé výhody.
Žádné závazky!
Chci další info o možnosti registrace:
Novinky
O nás
Esenciální oleje jsou nedílnou součástí našeho přístupu k podpoře zdraví a vitality. Začlenili jsme je jako prevenci vzniku nemocí a podpory fyzického zdraví. Skvěle podporují naše emocionální prožívání a postupně pronikly i do vaření, praní, úklidu a v neposlední řadě na naši zahradu, kde je využíváme při prevenci proti škůdcům a k posílení růstu rostlin.
Magdaléna Prunerová
Monika Novikmecová
Odpovědi na většinu otázek nalézám v přírodě. Baví mne experimentovat, hledat nové možnosti a přístupy. Následně své zkušenosti sdílím se všemi kolem a díky reakcím se učím novým přístupům.

Oblíbené oleje: Copaiba, Peppermint, Wild Orange

magdalena@pureself.cz
O přírodní alternativy řešení běžných denních potřeb se zajímám již nějakou dobu. Ze začátku velmi opatrné a nenásilné seznamování s esenciálními oleji přerostlo do pevného vztahu, ve kterém pořád objevuji další roviny.

Oblíbené oleje: Balance, Wild Orange, Eucalyptus, Peppermint

monika@pureself.cz
Magdaléna Prunerová
Odpovědi na většinu otázek nalézám v přírodě. Baví mne experimentovat, hledat nové možnosti a přístupy. Následně své zkušenosti sdílím se všemi kolem a díky reakcím se učím novým přístupům.

Oblíbené oleje: Copaiba, Peppermint, Wild Orange

magdalena@pureself.cz
Monika Novikmecová
O přírodní alternativy řešení běžných denních potřeb se zajímám již nějakou dobu. Ze začátku velmi opatrné a nenásilné seznamování s esenciálními oleji přerostlo do pevného vztahu, ve kterém pořád objevuji další roviny.

Oblíbené oleje: Balance, Wild Orange, Eucalyptus, Peppermint

monika@pureself.cz
Trochu čísel
Rosteme, naše možnosti se rozšiřují a máme vám co nabídnout. Přidejte se k nám!
11
Počet konzultantů v naší skupině podporujících vaše potřeby a připravených sdílet
111+
Druhů esenciálních olejů v portfoliu a další účinné směsi a produkty
1
Úžasná komunita olejových nadšenců a odborníků s přístupy k mnohým vzdělávacím zdrojům
Buďte první, kdo se dozví co je nového!
Jednou měsíčně dostanete krátký e-mail s tipy na použití esenciálních olejů a aktuální nabídkou.
newsletter
Q&A
Co jsou to esenciální oleje?
Esenciální oleje jsou těkavé aromatické tekutiny, které se převážně získávají destilací vodní parou z mnoha rostlin a jejich různých částí - květů, listů, plodů, kůry, kořenů nebo semen. Rostlinu chrání před neblahými podmínkami prostředí a jsou nápomocné při opylování. Chemické složení esenciálních olejů je velmi komplexní, může obsahovat stovky různých unikátních sloučenin. Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované a proto také daleko účinnější než sušené byliny.
  Co je to aromaterapie?
  Aromaterapie je praxe používání esenciálních olejů pro terapeutický prospěch, používá se po staletí. Při vdechování molekuly vůně z esenciálních olejů cestují tyto z čichových nervů přímo do mozku a ovlivňují zejména amygdalu, emoční centrum mozku. Esenciální oleje mohou být také absorbovány pokožkou. Masážní terapeut může přidat jednu nebo dvě kapky esenciálního oleje do nosného oleje, aby pomohl uvolnit napnuté svaly, posílil imuntu nebo předcházel vnitřním zánětlivým procesům.
  Jak poznat kvalitní esenciální oleje?
  Nejdůležitější věcí, kterou je třeba při nákupu esenciálních olejů vzít v úvahu, je kvalita produktu. Bohužel existuje spousta produktů, které můžete najít online nebo v obchodech, kterých ingredience nejsou sklizeny správným způsobem, nebo v nich může být něco, co není uvedeno na štítku. Esenciální olej se má správně skladovat v tmavých skleněných nádobách, štítek by měl obsahovat latinský název rostliny, původ rostliny a informace o čistotě. Vybírejte si produkty renomovaných společností, které jsou schopny zajistit nejlepší kvalitu i doložit původ.
   Odkud pochází suroviny na výrobu esenciálních olejů?
   Společnost doTERRA garantuje nejlepší kvalitu esenciálních olejů tím, že suroviny na jejich výrobu získává z prostředí, které je pro danou rostlinu přirozené. Spolupracuje s místními farmami a farmáři po celém světě, třeba lahvičky s esenciálním olejem z citronové kůry pocházejí se Sicílie, nebo kadidlo z Ománu a Súdánu.
    Je rozdíl mezi esenciálním olejem a vonným olejem?
    Ano. Vonné nebo parfémové oleje se vyrábějí z esenciálních olejů kombinovaných s jinými látkami častokrát syntetického původu, co našemu zdraví moc nesvědčí. Vonné oleje nejsou vhodné pro aromaterapii, hledejte lahvičky, které obsahují esenciální olej v jeho nejčistší formě (100% esenciální olej bez dalších příměsí).
     Které esenciální oleje jsou pro mne nejlepší?
     Existují desítky esenciálních olejů s různými vůněmi a složením. Které esenciální oleje jsou nejlepší právě pro vás, záleží na tom, na jaké účely je chcete použít, nebo jaké obtíže chcete odstranit. Spojte se s námi a rády vám poradíme.
      Mohou být esenciální oleje pro mne škodlivé?
      Při citlivé pokožce je třeba vždy esenciální oleje ředit v poměru alespoň 1 : 10. Citlivá pokožka se projevuje zarudnutím po aplikaci esenciálního oleje topicky, tj. na pokožku. V takových případech se doporučuje aplikace na chodidla.

      Fotosenzitivita - pokud jste masáží aplikovali na pokožku citrusové oleje (Lemon, Wild Orange, Lime, Bergamot, Grapefruit apod.) neměli byste se po dobu 12 hodin vystavovat přímému slunci, jelikož se díky působení UV záření mohou projevit změny pigmentu (skvrny, skvrny na pokožce).
       Jak řešit alergické reakce na éterické oleje?
       Pokud zaznamenáte reakci po nanesení esenciálního oleje na pokožku, nebo po náhodném kontaktu s vnitřními sliznicemi těla (oči, uši, nos) použijte ihned na zeslabení účinku jakoukoliv olejovou či tukovou bázi (máslo, rostlinný olej, kokosový olej apod.). Nikdy neoplachujte vodou, esenciální oleje jsou hydrofobní, a aplikací vody na postižené místo, jeho účinek ještě zesílí.

       Možné potíže mohou nastat u tzv. horkých olejů, ke kterým patří oregano, hřebíček, skořicová kůra, tymián, geranium, lemongrass, které je potřeba vždy aplikovat dostatečně naředěné.
        Jaké jsou bezpečné způsoby používání esenciálních olejů?
        Existují 3 základní způsoby použití esenciálních olejů: aromatické, masážní a vnitřní. U aromatického způsobu je základem kvalitní ultrazvukový difuzér, který zachová účinky esenciálních olejů (pozor, nejedná se o svíčkové aromalampy, které naopak mohou způsobit více škody než užitku). Nebo jen kapka do dlaně, rozetřít a několikrát zhluboka nadechnout. Při masáži je potřebné esenciální olej naředit kvalitním nosným olejem, který působnost EO výrazně zlepší. K vnitřnímu použití jsou určené vybrané esenciální oleje.
         Jaká je cena esenciálního oleje?
         Cena se odvíjí od konkrétního druhu esenciálního oleje a kvality vstupních surovin. Za jedinou lahvičkou esenciálního oleje stojí několik kilogramů původních rostlin.
          Jak a kde si mohu koupit esenciální oleje?
          Nejvýhodnější způsob je registrace, kterou můžete provést dvojím způsobem: zakoupením registračního balíčku produktů nebo jednorázovou registrační platbou ve výši 25€. Výhodou registrace je okamžitý přístup k velkoobchodním cenám, které jsou o 20-25% levnější v závislosti na typu produktu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
           K čemu mě zavazuje registrace? Musím shánět nové zákazníky?
           Nemusíte vůbec nic :) Pokud nemáte zájem využít příležitost k postupnému vybudování kariéry, můžete pouze využívat skvělých výhod levnějšího nakupování esenciálních olejů a souvisejících produktů pro potřeby své a svých blízkých. Registrace vás k ničemu nezavazuje a její výhodou je již snížená velkoobchodní cena.

           Na druhou stranu, pokud máte zájem o postupné budování vlastního byznysu, společnost doTERRA má svůj vlastní systém budování kariéry, který zájemce motivuje k budování vlastní skupiny již od prvního momentu. Způsob je jednoduchý a transparentní, máme k dispozici množství informačních podkladů a rádi budeme vašimi průvodci.
            Chci získat víc informací
            Sdílením vašich osobních údajů souhlasíte s nakládáním s údaji v souladu s aktuální právní normou
            Made on
            Tilda